null
Akce měsíce KVĚTEN - Ordinace
Jedinečná cena na KometBioSeal. Nově formulovaný biokeramický přípravek na utěsnění kořenových kanálků používaný k obturaci a utěsnění kořenových kanálků.
Zobrazit
null
Akce měsíce KVĚTEN - Laboratoře
- 30% na všechny tvrdokovové frézy - Rotadent. Frézy na opracování pryskyřice, opracování sádry a opracování kovů.
Zobrazit
null
AKČNÍ NABÍDKY W&H - Kolínka
Nekompromisní kvalita od profesionálů, nejen při nakupí nových lékařských přístrojů, ale také pokud jde o servis.
W&H ProService je systém standardů pro maximální kvalitu služeb v lékařské technice. W&H zaručuje spolehlivou funkčnost a certifikovanou bezpečnost vašich produktů.
Zobrazit
null
VÝPRODEJ JE TU! – Vše za 39,-
Výprodej je tu! ✪ Vše SKLADEM ✪ Tyto rotační nástroje a přístroje pro stomatologické ordinace a laboratoře pro vás máme jen za 39 Kč.
Zobrazit
null
Akční nabídka Opracování kavity a výplní
Preparace kavity, Tvrdokovové nástroje, Leštění fotokompozit a keramiky, Leštění kovů a amalgámů
Zobrazit
null
Akční nabídka - Sonické a ultrazvukové špičky
Scaling I Profylaxe implantátů, Paro I Aproximální preparace kavity, Mikropreparace, Technika preparace, Chirurgie I Endodoncie, Zevní lifting dutin, Příslušenství
Zobrazit
null
SHAX frézy
Tajemství nových SHAX fréz je jejich inovativní a patentovaná řezná geometrie. Výsledkem je extrémně silné odstranění materiálu a velmi hladký povrch.
Zobrazit
null
Separační disky -15%
Novinka. Superjemné a jemné diamantové separační disky pro keramiku, kompozity a akryláty. Spirálový řez umožňuje snadné odstranění zbytků pro tvarování a separaci modelů.
Zobrazit
null
EcoCut
Tvrdokovové vrtáčky určené speciálně k rozřezávání korunek a můstků z ušlechtilých a neušlechtilých kovů. Barevné rozlišení napomáhá rozlišení břitů, které jsou vyfrézovány na pracovní části vrtáčků.
Zobrazit
null
Opracování kavity a úprava výplní
Akční nabídka. Preparace kavity. Opracování fotokompozitních výplní. Broušení skloviny. Odstranění kariézního dentinu - tvrdokovové nástroje. Odstranění kariézního dentinu - keramické nástroje a další silikonové leštiče.
Zobrazit
null
Endodoncie. Ještě výhodněji!
Akční nabídka. EndoGuard - nástroj z carbid wolframu. EndoTracer - nástroj na minimálně invasivní přístup do kořenového kanálku. Patency. Procodile. ProcodileQ a další ruční nástroje.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků
Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje pro rozřezávání starých korunek a odvrtávání starého amalgámu ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit
null
DIAO 2+1 zdarma
Akční nabídka DIAO. Inovace vytvořená z diamantů a perliček. DIAO je velkým skokem vpřed, který uživatelé budou vnímat a oceňovat každý den. Je také velkým přínosem pro pacienty, protože umožňuje co nejefektivnější, nejhladší a nejpříjemnější léčbu.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků 15+10 zdarma
Akční nabídky 15+10 nebo 10+5. Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit

Právě připravujeme novou sadu akčních nabídek. Informujte se u svého obchodního zástupce.

Akční nabídky pro ORDINACE

null
DIAO 2+1 zdarma
DIAO, novou generaci diamantových nástrojů s inovativní kombinací diamantových zrn a keramických kuliček. Při nákupu 12 balení obdržíte navíc Benzina kartu nabitou na 1000,- Kč
Zobrazit
null
Tvrdokovové finírky -50%
Akční nabídka -50% je nově pro Tvrdokovové finírky jednokrokové dokončovací nástroje pro vytvarování a vyhlazení fotokompozitních nebo amalgámových výplní.
Zobrazit

Akční nabídky pro LABORATOŘE

null
DCB brusné kameny -30%
AKČNÍ NABÍDKA DCB brusných kamenů. Efektivní na všech keramických náhradách, včetně zirkonoxidových - vysoká koncentrace diamantových zrn v keramickém pojivu. Hladké opracované plochy, klidný chod bez vibrací.
Zobrazit
null
QM frézy - 40%
zaváděcí nabídka - 40% speciálně vyvinuté tvrdokovové QM frézy s vinutým břitem s příčnými zářezy. Navíc jsou tyto tvrdokovové frézy potaženy speciálním černým povlakem pro prodloužení životnosí.
Zobrazit
null
Nabídka pro Ordinace
Akční ceny pro Tvrdokovové nástroje, Keramické nástroje, Galvanické diamanty „Made for Rotadent”, Preparace kavity a na schůdek. Skvělé ceny na Separační pásky a nástroje pro Ortodencii a dalších nástrojů.
Zobrazit
null
Nabídka pro Laboratoř
Akční nabídka univerzálních tvrdokov. nástrojů pro běžné opracování všech materiálů. Frézy, Vrtáky, Galvanické diamanty, GD - separační disky, Brusné kameny s keramickým pojivem, Silikonové leštiče a Bezuhlíkový laboratorní mikromotor ULTIMATE XL. Ke každému nákupu nad 6 000 Kč obdržíte tričko dle vlastního výběru zdarma.
Zobrazit

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter