null
ZD2 PREMIUM Diamanty 10 + 5 Zdarma
Speciálně navržené diamanty se vyznačují extrémně dlouhou životností a přesností. Diamantové nástroje ZD2 PREMIUM jsou vyráběny pomocí nejmodernější, speciálně vyvinuté technologie galvanického pokování. Nabízí výhody zvýšené tvrdosti, mimořádně dlouhé životnosti a sníženého vývinu tepla.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků
Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje pro rozřezávání starých korunek a odvrtávání starého amalgámu ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit
null
AKČNÍ NABÍDKY W&H
Nekompromisní kvalita od profesionálů, nejen při nakupí nových lékařských přístrojů, ale také pokud jde o servis. W&H ProService je systém standardů pro maximální kvalitu služeb v lékařské technice. W&H zaručuje spolehlivou funkčnost a certifikovanou bezpečnost vašich produktů.
Zobrazit

Akční nabídky pro ORDINACE

null
DIAO 2+1 zdarma
DIAO, novou generaci diamantových nástrojů s inovativní kombinací diamantových zrn a keramických kuliček. Při nákupu 12 balení obdržíte navíc Benzina kartu nabitou na 1000,- Kč
Zobrazit
null
Tvrdokovové finírky -50%
Akční nabídka -50% je nově pro Tvrdokovové finírky jednokrokové dokončovací nástroje pro vytvarování a vyhlazení fotokompozitních nebo amalgámových výplní.
Zobrazit

Akční nabídky pro LABORATOŘE

null
DCB brusné kameny -30%
AKČNÍ NABÍDKA DCB brusných kamenů. Efektivní na všech keramických náhradách, včetně zirkonoxidových - vysoká koncentrace diamantových zrn v keramickém pojivu. Hladké opracované plochy, klidný chod bez vibrací.
Zobrazit
null
QM frézy - 40%
zaváděcí nabídka - 40% speciálně vyvinuté tvrdokovové QM frézy s vinutým břitem s příčnými zářezy. Navíc jsou tyto tvrdokovové frézy potaženy speciálním černým povlakem pro prodloužení životnosí.
Zobrazit
null
Nabídka pro Ordinace
Akční ceny pro Tvrdokovové nástroje, Keramické nástroje, Galvanické diamanty „Made for Rotadent”, Preparace kavity a na schůdek. Skvělé ceny na Separační pásky a nástroje pro Ortodencii a dalších nástrojů.
Zobrazit
null
Nabídka pro Laboratoř
Akční nabídka univerzálních tvrdokov. nástrojů pro běžné opracování všech materiálů. Frézy, Vrtáky, Galvanické diamanty, GD - separační disky, Brusné kameny s keramickým pojivem, Silikonové leštiče a Bezuhlíkový laboratorní mikromotor ULTIMATE XL. Ke každému nákupu nad 6 000 Kč obdržíte tričko dle vlastního výběru zdarma.
Zobrazit

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter