Novinky LABORATOŘ

null
Panther GREEN
S novými nástroji Panther Green používáte speciálně vyladěné nástroje, s nimiž lze zpracování provádět spolehlivě, bezpečně, přesně a efektivně každý den. Optimální drsnost pro maximální brilanci zirkonu.
Otevřít novinku v PDF
null
Panther - Leštící nástroje
Otevřít novinku v PDF
null
Panther - Brusné kameny - NOVINKA
Akční nabídka
Otevřít novinku v PDF
null
Panther - Produktový katalog
S prémiovou řadou Panther pro hladké a lesklé povrchy dodáváme originální špičkové nástroje pro dokonalý výsledek: precizně navržená třístupňová povrchová úprava poskytuje optimální brilanci!
Otevřít novinku v PDF
null
Panther - Sety
Zaváděcí akční nabídka - 20%
Otevřít novinku v PDF
Karbidová fréza SHAX
Unikátní zuby, jedinečný skus.

Toto video ukazuje následující produkty: • H73SHAX → https://bit.ly/3aUYJ7B • H77SHAX → https://bit.ly/3jh1G5f • H79SHAX → https://bit.ly/2G012eb • H89SHAX → https://bit.ly/32oFfEx • H129SHAX → https://bit.ly/3gwrcl4 • H138SHAX → https://bit.ly/3liDKQT • H139SHAX → https://bit.ly/32oDFm8 • H250SHAX → https://bit.ly/2YD37TA • H251SHAX → https://bit.ly/3lgCCx4 • H261SHAX → https://bit.ly/32lSXba

null
Jehly
Snadnější. Méně bolesti. Dokoný úhel.
Otevřít novinku v PDF
null
CeraFusion
Transparentní lithiumsilikátový povrch ve spreji.
Otevřít novinku v PDF

Jako první na světe transparentní lithiumsilikátový povrch ve spreji je CeraFusion – novinka od firmy Komet pro Vaši laboratoř. Rychle ostříkat a v peci nechat difuzovat, pak dlouhodobě chrání CeraFusion všechny monolitické ZrO2 povrchy. Tímto je CeraFusion neuveřitelně jednoduchý a bezpečný v použití.

null
Novinky – PK frézy
Nové frézy s PK břity k opracování termoplastických pryskyřic
Otevřít novinku v PDF

Nové frézy s PK břity jsou speciálně vyvinuty k opracování termoplastických pryskyřic jako je PEEK* a ostatních tvrdých pryskyřic. Křížový břit s příčnými zářezy je vyvinut tak, aby docházelo k optimálnímu odběru materiálu bez zanášení břitů. Výsledkem jsou hladké a lehce leštitelné plošky. K optimálnímu lesku doporučujeme naše 3-krokové leštiče na pryskyřice (zelený, šedý, žlutý)

null
Lamelové leštící nástroje
Lamelové leštiče s obsahem diamantu
Otevřít novinku v PDF

Tyto lamelové leštiče s obsahem diamantu umožňují leštění všech druhů keramik a zaručují rychlé dosažení lesku i v těžko dostupných místech, např. oklusální plošky, mezizubní prostory.

null
Kostní fréza
Větší účinnost a perfektní ostrost břitu.
Otevřít novinku v PDF

Nový břit. Nová generace. Chirurgická fréza. A co nový břit od firmy Komet? Ten znamená pro tuto skupinu kostních fréz nový svět. Ještě lepší pocit při preparaci, větší účinnost a perfektní ostrost břitu. Když tuto frézu použijete, budete si říkat: už byl čas pro něco nového. Kostní fréza H162ST – nový ST břit – břit nové generace.

null
Periimplantitis
Nástroje pro těžko dostupná místa.
Otevřít novinku v PDF

Jedná se o bakteriální zanícení implantátu a okolních tkání. Existuje zde možnost, pomocí kartáčku nebo sonické špičky (jako je SF1982) , vyčistit závity implantátu a tím odstranit bakterie. V mnoha případech ale toto vyčištění není možné. Pak zůstává jediné ošetření ve formě odstranění vrchních závitů implantátu. Přesně zde nabízí firma Komet řešení. Jedná se o prodloužené tvrdokovové nástroje ve tvaru vajíčka a plamínku o celkové délce nástroje 30 mm. Tyto nástroje, díky této prodloužené délce, umožňují přístup do těchto těžko dostupných míst a odstranění kontaminovaných závitů.

null
PŘÍSTROJOVÁ TECHNIKA W&H
LETNÍ AKCE, AUGUST 2019
Stáhnout
null
Dovolená už se blíží!
Vybavení na pláž zdarma
při nákupu světelného násadce WH
Více

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter