Akční nabídky – LABORATOŘ

null
Akční nabídka - Laboratoře 2023
AKČNÍ NABÍDKA PRODUKTŮ PRO LABORATOŘE 2023
Zobrazit katalog
null
Akční nabídka – 3 produkty od LiSi
Jednodušeji už to nejde! Nejlepší glazura na dentálním trhu LiSi LOW FUSE. Adhezivní povrchový kondicionér pro zirkonové náhrady LiSi Conditioner a Transparentní lithiumsilikát LiSi PURE za akční ceny.
Zobrazit
null
Akční nabídka Komet pro LABORATOŘE
Slavte s námi 100 let firmy Komet!
Zobrazit
null
Akční nabídka – OPRACOVÁNÍ PRYSKYŘICE
Univerzální tvrdokovové nástroje pro běžné opracování všech materiálů. Jedná se o tvrdokovové nástroje vyrobené z vysoce kvalitní slitiny a precizně vybroušenými břity od firmy Komet.
Zobrazit
null
Endodoncie. Ještě výhodněji!
Akční nabídka. EndoGuard - nástroj z carbid wolframu. EndoTracer - nástroj na minimálně invasivní přístup do kořenového kanálku. Patency. Procodile. ProcodileQ a další ruční nástroje.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků
Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje pro rozřezávání starých korunek a odvrtávání starého amalgámu ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit
null
DIAO 2+1 zdarma
Akční nabídka DIAO. Inovace vytvořená z diamantů a perliček. DIAO je velkým skokem vpřed, který uživatelé budou vnímat a oceňovat každý den. Je také velkým přínosem pro pacienty, protože umožňuje co nejefektivnější, nejhladší a nejpříjemnější léčbu.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků 15+10 zdarma
Akční nabídky 15+10 nebo 10+5. Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit

Právě připravujeme novou sadu akčních nabídek. Informujte se u svého obchodního zástupce.

Akční nabídky pro ORDINACE

null
DIAO 2+1 zdarma
DIAO, novou generaci diamantových nástrojů s inovativní kombinací diamantových zrn a keramických kuliček. Při nákupu 12 balení obdržíte navíc Benzina kartu nabitou na 1000,- Kč
Zobrazit
null
Tvrdokovové finírky -50%
Akční nabídka -50% je nově pro Tvrdokovové finírky jednokrokové dokončovací nástroje pro vytvarování a vyhlazení fotokompozitních nebo amalgámových výplní.
Zobrazit

Akční nabídky pro LABORATOŘE

null
DCB brusné kameny -30%
AKČNÍ NABÍDKA DCB brusných kamenů. Efektivní na všech keramických náhradách, včetně zirkonoxidových - vysoká koncentrace diamantových zrn v keramickém pojivu. Hladké opracované plochy, klidný chod bez vibrací.
Zobrazit
null
QM frézy - 40%
zaváděcí nabídka - 40% speciálně vyvinuté tvrdokovové QM frézy s vinutým břitem s příčnými zářezy. Navíc jsou tyto tvrdokovové frézy potaženy speciálním černým povlakem pro prodloužení životnosí.
Zobrazit
null
Nabídka pro Ordinace
Akční ceny pro Tvrdokovové nástroje, Keramické nástroje, Galvanické diamanty „Made for Rotadent”, Preparace kavity a na schůdek. Skvělé ceny na Separační pásky a nástroje pro Ortodencii a dalších nástrojů.
Zobrazit
null
Nabídka pro Laboratoř
Akční nabídka univerzálních tvrdokov. nástrojů pro běžné opracování všech materiálů. Frézy, Vrtáky, Galvanické diamanty, GD - separační disky, Brusné kameny s keramickým pojivem, Silikonové leštiče a Bezuhlíkový laboratorní mikromotor ULTIMATE XL. Ke každému nákupu nad 6 000 Kč obdržíte tričko dle vlastního výběru zdarma.
Zobrazit

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter