O nás

Rotadent s.r.o. je ryze česká společnost. I když se jedná o firmu, která patří na trhu k mladším v oboru, díky zkušenostem spolupracovníků z minulých let můžeme nabídnout kompletní servis v dodávce rotačních nástrojů pro stomatologii za výhodnou cenu.

Zastupujeme řadu významných firem, které jsou známy vysokou kvalitou a precizností tvrdokovových, diamantových, leštících a keramických nástrojů.

Náš tým odborných poradců Vám rád a ochotně pomůže při výběru požadovaných nástrojů. Rádi Vás, při osobní schůzce, seznámíme s naší kompletní nabídkou a nabízenými výhodami při nákupu u naší společnosti.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI.

Máme za sebou veletrh Pragodent, skončil velmi úspěšně.

Společnost Rotadent nechyběla ani letos na Veletrhu Pragodent, na největší akci svého druhu v ČR pro zubní lékaře, dentální hygienistky, zubní techniky a zdravotní sestry ve stomatologii. Tentokrát s novým, moderním stánkem. Kladné ohlasy na sebe nedaly dlouho čekat. Posuďte sami. Děkujeme našemu teamu a všem návštěvníkům.

Podpořili jsem
mezinárodní soutěž
Ústecký dent 2023

Ve dnech 17. a 18. ledna 2023 se uskutečnil již 6. ročník této mezinárodní soutěže žáků a studentů v modelovacích technikách Ústecký dent, který jsme podpořili jako jeden ze sponzorů.  Soutěže se tradičně účastní žáci a studenti všech škol v České republice, které vzdělávají budoucí zubní techniky, ale také soutěžící z Německa, Maďarska či Slovenska.

Soutěžní klání probíhá ve dvou disciplínách. V morfologické modelaci jde o co nejpřesnější vystižení tvaru vybraných zubů. Druhou disciplínou je anatomická kresba zaměřená na co nejpřesnější interpretaci z dané soutěžní předlohy (v roce 2022 to byla kresba moláru).

Odborný seminár Dolina 2023
19. – 20. 5. 2023

Oblastná komora zubných lekárov Michalovce v spolupráci s Regionálnou komorou zubných lekárov Košice pripravila vzdelávacie podujatie.

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter