3.-5. 10. 2019

PRAGODENT 2021

Zveme vás na 28. ročník stomatologického veletrhu PRAGODENT, který se uskuteční v termínu 14.–16. 10. 2021 nově v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrhu se každoročně účastní naprostá většina českých firem z oboru a prostřednictvím svých českých zastoupení také světová špička.

Vystavující firmy představí kompletní nabídku dentálního trhu pro stomatologické ordinace a laboratoře, softwarové vybavení, nástroje pro prevenci, hygienu a bezpečnost práce, farmaceutické výrobky a odborné publikace pro zubní lékaře. Nebude chybět řada novinek, které si určitě najdou své místo ve stomatologických ordinacích nebo laboratořích.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhu

26.9.2019 – 28.9.2019

Pro-Dent Prague 2019

Ve dnech od 26. do 28. září 2019 nás najdete na dentálním veletrhu, který navazuje na tradici dentálních veletrhů v Praze, na Výstavišti v Holešovicích.

Veletrh proběhne ve velmi úzkém propojení s kongresem Dental Summit pod jednou střechou. Atraktivní dentální show svým novým uspořádáním nabídne maximální synergii mezi veletrhem a kongresem. Časový harmonogram kongresu bude rozdělený do celého dne s několika prodlouženými přestávkami. Účastníkům kongresu tak poskytne dostatečně dlouhý čas pro „pohodlnou“ návštěvu veletrhu bez spěchu, vystavovatelům umožní věnovat se dostatečně návštěvníkům, eliminuje návaly návštěvníků v průběhu krátkých přestávek, jak tomu bývalo v minulosti. Propojení veletrhu a kongresu a přizpůsobení harmonogramu tak vytvoří pro vystavovatele optimální obchodní podmínky.

Veletrh představí na podzim novinky a kompletní nabídku přístrojů, nástrojů, materiálů pro zubní ordinace a laboratoře. Nebudou chybět digitální technologie, 3D tisk, CAD/CAM systémy, které zaznamenávají v posledních letech velký rozvoj.

Oborové členění:

  • Zubní ordinace
  • Zubní laboratoř
  • Sterilizace
  • Dezinfekce
  • Čistící prostředky
  • Pracovní oblečení, ochranné pomůcky
  • Služby, informační a komunikační systémy, organizace práce

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhu

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter