null
AKČNÍ NABÍDKY W&H
Nekompromisní kvalita od profesionálů, nejen při nakupí nových lékařských přístrojů, ale také pokud jde o servis. W&H ProService je systém standardů pro maximální kvalitu služeb v lékařské technice. W&H zaručuje spolehlivou funkčnost a certifikovanou bezpečnost vašich produktů.
Zobrazit
null
Nabídka pro Ordinace
Akční ceny pro Tvrdokovové nástroje, Keramické nástroje, Galvanické diamanty „Made for Rotadent”, Preparace kavity a na schůdek. Skvělé ceny na Separační pásky a nástroje pro Ortodencii a dalších nástrojů.
Zobrazit
null
Rozřezání korunek a můstků
Nepromeškejte jedinečnou příležitost zásobit se našimi kvalitními tvrdokovovými nástroji. Máme pro Vás benefit na nástroje pro rozřezávání starých korunek a odvrtávání starého amalgámu ve světově uznávané Komet kvalitě.
Zobrazit
null
Nabídka pro Laboratoř
Akční nabídka univerzálních tvrdokov. nástrojů pro běžné opracování všech materiálů. Frézy, Vrtáky, Galvanické diamanty, GD - separační disky, Brusné kameny s keramickým pojivem, Silikonové leštiče a Bezuhlíkový laboratorní mikromotor ULTIMATE XL. Ke každému nákupu nad 6 000 Kč obdržíte tričko dle vlastního výběru zdarma.
Zobrazit

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter